صورتجلسه هیات مدیره مورخ ۳ دی ماه ۹۹

 | تاریخ ارسال: 1399/11/8 | 
یکصد و هفتاد و چهارمین مجازی هیئت مدیره (جلسه شماره چهل و چهار دوره هشت) انجمن علمی اپیدمیولوژیست‌های ایران در روز چهارشنبه مورخ ۳ دی ماه ۱۳۹۹ از ساعت ۱۳:۳۰ لغایت ۱۵:۴۵ از طریق اسکایپ برگزار گردید.
موارد بحث شده و مصوب:
            ۱- ارایه گزارش سرکار خانم دکتر نعمت اللهی در خصوص ثبت نهایی پروژه نصر تحت عنوان "تدوین نقشه راه و توسعه آتی رشته اپیدمیولوژی در کشور بر اساس سناریوهای محتمل در مقایسه با کشورهای منطقه و دنیا"، که مراحل آخر نهایی شدن خود را طی می کند.
            ۲- گزارش سرکار خانم کوکبی در مورد پیگیری و تحویل اساسنامه به وزارت بهداشت با اعمال تغییرات جدید مجمع عمومی آبان ۹۸، ارائه شد.
            ۳-گزارش خانم کوکبی درخصوص پیگیری کمک های حق عضویت و هدایا ۱۰ نفر از اعضاء انجمن و در ماه گذشته ارایه شد، ضمن تشکر از اعضای محترم، مقرر گردیدکماکان به شیوه فعال تر تماس های لازم با اعضای محترم، در این خصوص بعمل آید.
۴- گزارش تدوین پروتکل "دی اچ اس" توسط دکتر هلاکویی ارایه شد.   
۵- نامه مورخ ۱۳/۹/۱۳۹۹ دبیر محترم کمیسیون انجمن های علمی گروه پزشکی در مورد تاریخ انقضای اعتبار پروانه انجمن و لزوم برگزاری انتخابات انجمن به صورت الکترونیک در اسرع وقت قرائت شد و مقرر شد اقدامات لازم در این خصوص بعمل آید.
۶- در ادامه جلسه جناب آقای دکتر فرید نجفی با قبول دعوت انجمن از ایشان، به جلسه مجازی هیات مدیره ملحق شدند. ضمن ارائه توضیحاتی در خصوص برنامه های خود برای ایجاد تحولاتی در حوزه تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، بر تعامل بیشتر با مجموعه انجمن های علمی کشور و انجمن علمی اپیدمیولوژیست های ایران تاکید داشتند. اعضای حاضر نیز نظرات خود را در این رابطه به ایشان منعکس نمودند.
۷- با توجه به عدم موفقیت اخذ تسویه حساب از اداره امور مالیاتی به منظورفراهم شدن امکان ادامه کار برای ثبت تغییرات اساسنامه در اداره ثبت شرکت ها، مقرر شد آقای دکتر مصطفوی خزانه دار انجمن، به نمایندگی از انجمن پی گیری لازم را در سازمان ها و ادارات مرتبط با این موضوع انجام دهند تا در صورت امکان مشکلات موجود حل شده و روند برگزاری انتخابات منطبق بر اساسنامه بازنگری شده آغاز شود.
۸- با عضویت آقای ناصر پیری به عنوان عضو جدید انجمن موافقت شد.CAPTCHA
دفعات مشاهده: 5295 بار   |   دفعات چاپ: 575 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر