[صفحه اصلی ]   [ English ]  
:: صفحه اصلي اطلاعیه و فراخوان ها ثبت نام در کارگاهها ثبت نام در انجمن ثبت نام در سایت تماس با ما ::
بخش‌های اصلی
معرفی انجمن::
دستورالعمل ها و آیین نامه ها::
اخبار و رویدادها::
ثبت نام کارگاهها::
خدمات انجمن::
کارگروه ها::
عضویت در انجمن::
یادداشت ها و تحلیل ها::
دریافت فایل- مستندات::
برقراری ارتباط::
کنگره، نشست و همایش ها::
آرشیو فیلم و عکس::
شعب انجمن در استانها::
صورتجلسات و مصوبات::
لینک های مفید::
مجله علمی اپیدمیولوژی ایران::
معرفی منابع::
ارتباط با رسانه ها::
::
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
دریافت اطلاعات پایگاه
نشانی پست الكترونیک خود را برای دریافت اطلاعات و اخبار پایگاه، در كادر زیر وارد كنید.
..
:: نحوه ثبت نام در کارگاههای آموزشی ::
     

  
:: کلاب هاوس گفتگو محور با موضوع آبله میمونی ::
 | تاریخ ارسال: 1401/5/26 | 

نشست گفتگو محور با موضوع آبله میمونی
همراه با پرسش و پاسخ با حضور اساتید، دانشجویان و دانش آموختگان اپیدمیولوژی و سایر رشته های علوم پزشکی
وعده ما: روز پنجشنبه ۲۷ مرداد | ساعت ۲۱:۳۰
>
:: آیا اعضای سابق انجمن هم باید مجدد بصورت الکترونیکی مشخصات خود را ثبت کنند؟ ::
 | تاریخ ارسال: 1401/5/23 | 

 آیا اعضای سابق انجمن هم باید مجدد بصورت الکترونیکی مشخصات خود را ثبت کنند؟
>
:: انتصاب رئیس کمیته انتشارات انجمن علمی اپیدمیولوژیست های ایران ::
 | تاریخ ارسال: 1401/5/23 | 

انتصاب رئیس کمیته انتشارات انجمن علمی اپیدمیولوژیست های ایران
>
:: بازخوانی زندگی استاد شادروان دکتر بیژن صدری زاده از بزرگان حوزه بهداشت کشور که چندی پیش جان به جان آفرین تسلیم کرد. ::
 | تاریخ ارسال: 1401/5/23 | 

بازخوانی زندگی استاد شادروان دکتر بیژن صدری زاده از بزرگان حوزه بهداشت کشور که چندی پیش جان به جان آفرین تسلیم کرد.
>
:: شروع ثبت نام در ۱۹ کارگاه مدرسه تابستانه انجمن علمی اپیدمیولوژیست های ایران با مشارکت فعال دانشگاههای علوم پزشکی کشور ::
 | تاریخ ارسال: 1401/5/19 | 


شروع ثبت نام در ۱۹ کارگاه مدرسه تابستانه انجمن علمی اپیدمیولوژیست های ایران با مشارکت فعال دانشگاههای علوم پزشکی کشور

 
>
:: امضای تفاهم نامه همکاری انجمن علمی اپیدمیولوژیست های ایران با مرکز همکار کاکرین ایران ::
 | تاریخ ارسال: 1401/5/18 | 

امضای تفاهم نامه همکاری انجمن علمی اپیدمیولوژیست های ایران با مرکز همکار کاکرین ایران

 
به منظور توسعه فعالیت‌های مرکز همکار کاکرین ایران و استفاده از ظرفیتها و توانمندیهای انجمن علمی اپیدمیولوژیستهای ایران تفاهم نامه مشترک «مرکز همکار کاکرین ایران» با «انجمن علمی اپیدمیولوژیست‌های ایران» منعقد شد. (مشاهده تصاویر و جزئیات بیشتر)
 
>
:: اعلام آمادگی انجمن علمی اپیدمیولوژیست های ایران برای همکاری با مرکز مدیریت بیماری های واگیر وزارت بهداشت ::
 | تاریخ ارسال: 1401/5/18 | 
اعلام آمادگی انجمن علمی اپیدمیولوژیست های ایران برای همکاری با مرکز مدیریت بیماری های واگیر وزارت بهداشت

رئیس انجمن علمی اپیدمیولوژیست های ایران در پیامی ضمن تبریک انتصاب دکتر شهنام عرشی بعنوان مدیر مرکز مدیریت بیماری های واگیر وزارت بهداشت، آمادگی این انجمن در پیشبرد اهداف با استفاده از ظرفیت اپیدمیولوژیست های ایران را اعلام کرد. (مشاهده نامه)

دکتر فرید نجفی همچنین در نامه ای دیگر خطاب به مدیر سابق مرکز مدیریت بیماری های واگیر وزارت بهداشت از زحمات چندین ساله وی در مسئولیت تشکر کرد. (مشاهده نامه)
>
:: دانلود اسلایدهای مرتبط با آبله میمونی ارائه شده در پانزدهمین نشست اپیدمیولوژیست های ایران ::
 | تاریخ ارسال: 1401/4/29 | 
دانلود اسلایدهای مرتبط با آبله میمونی ارائه شده در پانزدهمین نشست اپیدمیولوژیست های ایران  (مشاهده مطلب)
>
:: جزئیات دومین کنگره ملی رصد اجتماعی کووید-۱۹ ایران ::
 | تاریخ ارسال: 1401/4/28 | 
جزئیات دومین کنگره ملی رصد اجتماعی کووید-۱۹ ایران (مشاهده مطلب)       
 
>
:: فراخوان همیاری برای مدرسه تابستانه ::
 | تاریخ ارسال: 1401/4/28 | 
فراخوان همکاری مجموعه های مرتبط آموزشی و پژوهشی برای راه اندازی مدرسه تابستانه (مشاهده مطلب)
>
:: یکصد و هشتاد و چهارمین جلسه هیئت مدیره، ۷ اسفند ماه ::
 | تاریخ ارسال: 1400/12/14 | 
یکصد و هشتاد و چهارمین جلسه هیئت مدیره (جلسه شماره  ۵۵  دوره هشت) انجمن علمی اپیدمیولوژیست‌های ایران به صورت مجازی در روز شنبه مورخ ۷ اسفند ماه ۱۴۰۰ از ساعت ۱۳:۳۰ لغایت ۱۵:۴۵ از طریق اسکایپ با حضور خانم ها دکتر یاوری، دکتر نعمت اللهی و آقایان دکتر باهنر، دکتر صحت، دکترچمن، دکتر مرادی، دکتر مصطفوی و دکتر هلاکویی، برگزار شد.
 موارد طرح و تصویب شده: 
۱-مقرر شد بیانیه ای در مورد ضرورت دسترسی به داده برای تحلیل درست وضعیت اپیدمی توسط انجمن منتشر شود.
۲-در خصوص موضع گیری انجمن در مورد رقابت های انتخاباتی اخیر، بحث مفصل شد و نهایتا جمع بندی مذاکرات هیات مدیره در راستای اساسنامه، آیین نامه انتخابات و ماهیت علمی انجمن، به این شکل بود:
 نظر موافق سه نفر از اعضا هیات مدیره که در ائتلاف نامزدهای انتخابات انجمن، شرکت کرده بودند (دکتر صحت، دکتر مرادی و دکتر مصطفوی)،  با اقدام ائتلافی انجام گرفته و در خصوص تبلیغات به شیوه لیستی و حزبی ابراز شد، این اعضا تاکید داشتند که اگر اعتراضی هم هست باید از مبادی رسمی دنبال شود و مخالف ورود هیات مدیره در موضوع انتخابات و حواشی آن بودند!
 نظر مخالف سه نفر از اعضای هیات مدیره (دکتر چمن، خانم دکتر یاوری و دکتر هلاکوئی )، این بود که اساس انجمن های "علمی" در راستای آیین نامه انتخابات، ماهیت غیر صنفی و حزبی آنها و توانمندهای فردی و عدم ورود به رقابت های ائتلافی و تبلیغات گروهی می باشد، بویژه مخالف انتشار پوستر  لیست گروهی و تشویق به رای دادن لیستی بودند و برگزاری جلسه معرفی نامزدهای ائتلافی و ارایه برنامه ها ، (حدود ۲۴ ساعت) قبل از انتخابات در کلاب هاس را تایید نمی کردند.
 جمع بندی زیر نیز در جلسه هیات مدیره تبیین شد:
" در خصوص رقابت کاندیدا ها برای عضویت در  رقابت انجمن ترجیح انجمن (بر اساس ماهیت علمی) بر رقابت فردی است. تکیه بر توانمندی های شخصی،  (شخصیت حقیقی) افراد بوده است و هست و رقابت به شکل گروهی و تشکیل گروهها و تیم های رقابتی مورد تایید نیست" 
شایان ذکر است، جناب آقای دکتر ندیم، ریاست محترم انجمن هم با توجه به اینکه در خارج از کشور حضور دارند، در جمع حاضر نبودند.
۳-مقرر شد آقای دکتر کرمی به عنوان نماینده انجمن همراه با رییس محترم کمیته انتخابات در مراسم رونمایی شرکت نمایند. در صورت مشکل آقای دکتر کرمی، یک نفر دیگر از اعضای کمیته انتخابات به انتخاب آقای دکتر بکایی در این مراسم شرکت نمایند.
۴-مقرر شد خانم دکتر ژاله غلامی به عنوان نماینده انجمن برای نامه وزارت بهداشت برای معرفی نماینده برای پروتکل نویسی درمان معرفی گردند.
۵-در مورد حساب بانکی انجمن، خزانه دار انجمن توضیح دادند که پی گیری های به عمل آمده برای برداشت حساب به نتیجه نرسیده است. مقرر شد ایشان برای ارسال و امضای یک فقره چک برای حل مشکل برداشت از حساب بانکی انجمن، با جناب آقای دکتر ندیم مکاتبه، هماهنگی و پی گیری لازم را بعمل آورد.
۶-در مورد پروژه مصوب شده نصر و در دست اجرا: تحت عنوان "تدوین نقشه راه توسعه آتی رشته اپیدمیولوژی در کشور بر اساس سناریوهای محتمل برای آبنده و آینده نگاری وضعیت مطلوب در مقایسه با کشورهای منطقه و دنیا"
مطرح شد که دومین گزارش آن تهیه شده است و مراحل آن در حال اجرا می باشد. مشارکت بیشتر اعضای هیات مدیره مورد تاکید قرار گرفت.
در مورد خبر تصویب انجام پروژه ملی Demography and Health Survey (DHS) توسط انجمن علمی اپیدمیولوژیست های ایران، نیز توضیحات لازم داده شد.
۷-آخرین گزارش مالی انجمن در جلسه ارائه شد و تا حل مشکل برداشت از حساب بانکی، همیاری مالی اعضای هیات مدیره پیشنهاد شد.
۸-عضویت اعضای زیر در هیات مدیره مصوب شد:
آقایان دکتر یوسف مرادی، آرین آزادنیا، دکتر عباس آقایی، دکتر روزبه بشر، دکتر علیرضا رزاقی، سید حسن فقیهی، حبیب الله رحیمی، دکتر میثم رضاپور، یاسین سهرانی، وحید ایرانمنش، حسین میرزایی، ناصر نصیری، مجتبی نوروزی، حسین معمری، داریوش بسطام، محمدامین فرهمند فر، دکتر اسعد شرهانی، ابوالقاسم شکری، خانم ها ملیحه سادات بذرافشانی، فاطمه توکلی، دکتر زهرا خرمی، رژان خضری، فاطمه غلامی، فریده مصطفوی، بهاره لسانی گویا، ندا ملک محمدی، سارا نادرپور، مرضیه نظری
>
:: یکصد و هشتاد و سومین جلسه هیئت مدیره، ۱۸ دی ماه ::
 | تاریخ ارسال: 1400/11/29 | 
یکصد و هشتاد و سومین جلسه هیئت مدیره (جلسه شماره  ۵۴  دوره هشت) انجمن علمی اپیدمیولوژیست‌های ایران به صورت مجازی در روز شنبه مورخ ۱۸ دی ماه ۱۴۰۰ از ساعت ۱۳:۳۰ لغایت ۱۵:۴۵ از طریق اسکایپ با حضور آقایان دکتر هلاکویی، دکتر چمن، دکتر باهنر، دکتر صحت، دکتر مرادی، دکتر مصطفوی و خانم ها دکتر یاوری، دکتر نعمت اللهی، برگزار گردید.
موارد تصویب شده:
در ابتدای جلسه ضایعه درگذشت آقای دکتر اسماعیل نسب از طرف اعضای انجمن تسلیت گفته شد.
در مورد جلسه مجمع عمومی آقای دکتر هلاکویی برنامه های پیش روی این جلسه را تشریح کردند.
آقای دکتر چمن پیشنهاد دادند بهتر است در دستور کار جلسه مجمع عمومی، گزارش کاملی از فعالیت های این دوره اخیر انجمن ارائه شود.
مقرر شد افراد دارای حق رای در مجمع عمومی، افرادی باشند که تا روز جلسه، حق عضویت سال جاری را پرداخت کرده باشند.
در مورد انتخابات هیات مدیره جدید هم شرایط رای دهندگان، شرایط درج شده در ماده ده آیین نامه انتخابات خواهد بود (افراد دارای حق عضویت پیوسته که تا ۱۵ روز مانده به انتخابات حق عضویت را پرداخت نمایند، حق رای خواهند داشت).
>
:: صورتجلسه هیات مدیره مورخ ۳ مهر ماه ۱۴۰۰ ::
 | تاریخ ارسال: 1400/8/8 | 
یکصد و هشتادمین جلسه هیئت مدیره (جلسه شماره پنجاه و یک دوره هشت) انجمن علمی اپیدمیولوژیست‌های ایران به صورت مجازی در روز         مورخ ۳ مهرماه ۱۴۰۰ از ساعت ۱۳:۳۰ لغایت ۱۵:۴۵ از طریق اسکایپ با حضور
آقایان دکتر هلاکویی، دکتر چمن، دکتر کرمی، دکتر باهنر، دکتر صحت، دکتر مرادی، دکتر مصطفوی
خانم ها دکتر یاوری، دکتر نعمت اللهی، 

در ابتدای جلسه، گزارشی در مورد پروسه انتخابات ارائه گردید
آقای دکتر هلاکویی اشاره کردند که از ۲۳۵ میلیون ریالی با کسر مالیات که توسط معاونت تحقیقات، فناوری وزارت بهداشت در اختیار ایشان قرار گرفته است، مبلغ ۷۰ میلیون ریال را به حساب انجمن واریز کرده اند تا قسمتی مطالبات از انجمن (برای چک های حقوقی و تنخواه در اختیار خانم کوکبی ) وصول شود
در مورد وبینار برگزار شده توسط شبکه تحقیقات بیماری های ویروسی، مقرر شد انجمن در یک پانل به عنوان نشست فصلی مشارکت داشته باشند. آقایان دکتر چمن و دکتر صحت به عنوان اعضای هیات مدیره در این پانل حضور خواهند داشت. آقایان استاد دکترناصری و دکتر پورملک نیز به عنوان سخنران خارج از کشور پیشنهاد گردیدند 
خانم دکتر نعمت اللهی مطرح نمودند که با توجه به اینکه موعد تنظیم قرارداد طرح با نصر می باشد، و خارج از کشور می باشند، قصد خروج از طرح را دارند. ایشان توضیحاتی در مورد دوره اپیدمیولوژی میدانی مطرح نمودند که به دلیل اینکه در خارج از کشور هستند، نمی توانند موضوع را پی گیری نمایند. مقرر شد در مورد موضوع اول با نصر صحبت شود که به شکلی مشکل حل شود
در ضمن اعضای هیات مدیره پیشنهاد انصراف ایشان را در خصوص پروژه نصر و دوره فیلد اپیدمیولوژی، نپذیرفتند.
پیرامون عضویت پیوسته دامپزشکانی که فارغ التحصیل دوره دکتری اپیدمیولوژی دانشکده دامپزشکی تهران هستند، دغدغه های مورد سوال مطرح، و مقرر گردید که در جلسه ای به اتفاق آقای دکتر بکایی، دکتر باهنر، دکتر هلاکویی و هر کدام از اعضای هیات مدیره که مایل باشند، این موضوع بحث و تصمیم گیری لازم بعمل آید
مقرر شد مقالات تابستان به شکل فعلی با ۱۲مقاله بسته شود. مقالات باقیمانده نصف شده و بین دو ویراستار تقسیم شود
عضویت دکتر محسن اعرابی در انجمن مطرح و مشروط به کامل بودن مدارک ایشان تصویب شد
>
:: صورتجلسه هیات مدیره مورخ ۵ خرداد ماه ۱۴۰۰ ::
 | تاریخ ارسال: 1400/3/19 | 
یکصد و هفتاد و هفتمین جلسه هیئت مدیره (جلسه شماره چهل و هشت دوره هشت) انجمن علمی اپیدمیولوژیست‌های ایران به صورت مجازی در روز چهارشنبه مورخ ۵ خردادماه ۱۴۰۰ از ساعت ۱۳:۳۰ لغایت ۱۵:۴۵ از طریق اسکایپ با حضور خانم ها دکتر پروین یاوری و دکتر شهرزاد نعمت اللهی و آقایان دکتر کورش هلاکویی نایینی، دکتر مجتبی صحت و دکتر احسان مصطفوی برگزار گردید.
موارد تصویب شده:
در ابتدای جلسه صورتجلسه مورخ ۸ اردیبهشت هیات مدیره انجمن علمی اپیدمیولوژیست های ایران قرائت و به منظور بررسی تحقق مصوبات آن بررسی لازم بعمل آمد.
۱-گزارش جلسه مجازی با جناب آقای دکتر نجفی، معاون محترم تحقیقات و فناوری وزارت در خصوص پیگیری ماموریت احاله شده به انجمن درخصوص تدوین ارزیابی و راهکارهای علمی ارتقای تصویب طرح های کارآزمایی بالینی ارایه شد، نکته اصلی که ایشان مطرح فرمودند، در اختیار گذاشتن بودجه این ماموریت به دانشگاه علوم پزشکی کاشان بود که اظهار شد در این زمینه هیات مدیره انجمن نسبت به واریزی بودجه به حساب انجمن در جلسه مورخ ۸ اردیبهشت تصمیم گیری بعمل آورده است. توضیح داده شد که آقای دکتر صحت گزارش و طرح کار پیشنهادی را در جلسه هیات مدیره ۵ خرداد، ارایه خواهند نمود.
نهایتا جناب آقای دکتر نجفی فرمودند درخصوص بودجه براساس مصوبه هیات مدیره انجمن اقدام خواهد شد.
۲-در خصوص شیوه اجرایی واگذاری ماموریت تدوین ارزیابی و راهکارهای علمی ارتقای تصویب طرح های کارآزمایی بالینی با ارجاع به بند ۴ صورتجلسه هیات مدیره انجمن مورخ ۸ اردیبهشت، نسبت به واریزی بودجه به حساب انجمن، مجددا تاکید و مصوب شد، همچنین در خصوص ۲۵ درصد مبلغ بالاسری برای انجمن تصمیم گیری لازم بعمل آمد.
۳-طرح تهیه دستورالعمل و راهنمای مراحل تصویب و ارزیابی کارآزمایی های بالینی (شیوه اجرایی واگذاری ماموریت تدوین ارزیابی و راهکارهای علمی ارتقای تصویب طرح های کارآزمایی بالینی) که توسط آقای دکتر صحت ارایه شد، مورد تایید در هیات مدیره انجمن قرار گرفت، ایشان درباره چرخش مکاتبات اداری نگرانی های خود را در جلسه مطرح نمودند، پیشنهاد ایشان امکان استفاده از اتوماسیون اداری دانشگاه علوم پزشکی کاشان بود.
۴-پاسخ نامه شماره ۵۹/۵۰۳ مورخ ۲۷/۲/۱۴۰۰آقای دکترسید جلیل حسینی دبیر محترم کمسیون مجمع انجمن های علمی گروه پزشکی بررسی و مقررگردید متن نامه پاسخ بر اساس مطالب ارایه شده زیر در جلسه هیات مدیره، برای اظهار نظراصلاحی اعضای هیات مدیره انجمن قبل از ارسال، در گروه واتساپی هیات مدیره قرار داده شود:
الف: شایان ذکر است این انجمن با توجه به تاکید جنابعالی، نسبت به تشکیل مجمع عمومی فوق العاده و اصلاح اساسنامه در آبان ۱۳۹۸، برای فراهم آمدن شرایط قانونی انجام انتخابات الکترونیک اقدام کرده است.
ب: همچنین برای روشن شدن وضعیت امورمالیاتی و ثبت در سامانه اداره ثبت شرکت ها اقدام نموده، که تاکنون متاسفانه مراحل ثبت انجمن در سامانه اداره ثبت شرکت ها با توجه به دشواری های خود به پایان نرسیده است.
ج: در نامه فوق الذکر آورده شده است "که در شرایط پاندمی شایسته نیست که انجمن علمی اپیدمیولوژیست های ایران در فهرست انجمنهای فعال نباشد"، علیرغم اینکه معیارهای آن کمیسیون در این خصوص برای هیات مدیره انجمن علمی اپیدمیولوژیست های ایران روشن نبود، به استحضار می رساند:
فعالیت دبیرخانه انجمن و اعضای انجمن علمی اپیدمیولوژیست های ایران، در سراسرایران بویژه در امر پیشگیری و کنترل کرونا بر کسی پوشیده نیست، ازجمله انتشار نامه تاریخی ۹ اسفند ۱۳۹۸ به عنوان رییس کمیته علمی ستاد کرونا در خصوص شیوه انتقال هوا برد کرونا، و تاکید بر استفاده از ماسک و تهویه مناسب فضا های بسته و پیشنهاد لازم برای گنجاندن این مهم در دستورالعمل های پیشگیری و کنترل بیماری کرونا، قبل ازقبول و اعلام سازمان بهداشت جهانی و پیش بینی دقیق و هشدار های مکرر از ۲۱ آذر ۱۳۹۹ برای رخداد قطعی پیک چهارم کرونا در کشور، برگزاری مرتب نشست های فصلی، دهها توصیه و پیشنهادات دیگر که مستندات آنها در سایت، گروه تلگرامی، اینستاگرام انجمن موجود می باشد، که متاسفانه به محتوای آنها به موقع توجه نشد یا هرگزمورد توجه قرار نگرفته است، هرچند برخلاف شعارهای موجود برای لحاظ کردن جایگاه انجمن های علمی گروه پزشکی در ساختار وزارت بهداشت، ازتوان انجمن های علمی ازجمله انجمن علمی اپیدمیولوژیست های ایران، استفاده لازم بعمل نمی آید.
د: با عنایت به نامه فوق الذکر که فرموده اید " همکاران محترم انجمن در جهت رفع موانع برگزاری انتخابات الکترونیک انجمن در اسرع وقت اقدام نمایند". شایان ذکر است که تنها مانع انتخابات الکترونیک پایان یافتن مراحل پیچیده ثبت تغییرات اساسنامه در اداره ثبت شرکت ها و طی مراحل قانونی آن می باشد.
۵-خانم کوکبی گزارش های مرتبط با حوزه دبیرخانه انجمن را در طول ماه گذشته، به شرح زیر مطرح و تصمیات لازم بعمل آمد:
الف- گزارش وکالت رسمی انجمن به ایشان ( خانم کوکبی)، براساس صورتجلسه مجمع عمومی انجمن، "درخصوص مراجعه به ثبت شرکت ها نسبت به ثبت صورتجلسه و پرداخت هزینه های قانونی و امضاء ذیل دفاتر ثبت با حق مراجعه به ادارت ذیربط"، ایشان اشاره داشتند که ثبت انجمن در سامانه اداره ثبت شرکت ها با توجه به دشواری های کارهنوز به پایان نرسیده است.
شایان ذکراست، در جلسه از دکتر شهبازنماینده کمیسیون انجمن های علمی گروه پزشکی در مجمع عمومی آبانماه ۱۳۹۸ به خاطر ایفای نقش موثر در خصوص راهنمایی نحوه ورود اطلاعات به سامانه اداره ثبت شرکت ها قدردانی بعمل آمد.
ب- براساس گزارش ایشان کلیه پیگیری های مقالات ویژه نامه کرونا مجله اپیدمیولوژی ایران انجام شده است، ان شاءالله با مساعدت هیات مدیره و داوران محترم هر چه زودتر به سرانجام رسد.
ج-گزارش شماره بهارمجله اپیدمیولوژی ایران ارایه و مقررگردید با توجه به ضرورت به روز بودن شماره های این مجله، فقط با ۸ مقاله این شماره بسته شود و پیگیری لازم برای تسریع در امر ویراستاری مقالات نیز بعمل آید.
 ۶-با توجه به اینکه جلسه هیات تحریریه مجله اپیدمیولوژی ایران، با توجه به حضور اعضای مشترک، درشرایط مجازی دوران کرونا، جداگانه از جلسه هیات مدیره انجمن برگزار نمی شود، مقرر گردید در جلسه آتی تصمیمات لازم برای نحوه کار هیات تحریریه مجله اپیدمیولوژی ایران و در صورت لزوم اضافه شدن اعضای جدید بعمل آید.
۷- در خصوص انجام ویراستاری مجلد های دوم و سوم کتابهای مرجع بیماریهای شایع ایران، مقرر شد، پیگیری های لازم بعمل آید.
۸- درخواست عضویت افراد زیر به تصویب رسید:
آقای طیب رمیم کارشناس ارشد اپیدمیولوژی ( عضو پیوسته)
آقای محمد شهباز کارشناس ارشد اپیدمیولوژی ( عضو پیوسته)
خانم دکتر بیتا مسگرزاده دکتری فارماکواپیدمیولوژی (وابسته)
>
:: صورتجلسه هیات مدیره مورخ ۸ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ ::
 | تاریخ ارسال: 1400/3/6 | 
یکصد و هفتاد و پنجمین مجازی هیئت مدیره (جلسه شماره چهل و هفت دوره هشت) انجمن علمی اپیدمیولوژیست‌های ایران در روز چهارشنبه مورخ ۸ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ از ساعت ۱۳:۳۰ لغایت ۱۵:۴۵ از طریق اسکایپ با حضور خانم ها دکتر پروین یاوری و دکتر شهرزاد نعمت اللهی و آقایان دکتر کورش هلاکویی نایینی، دکتر مجتبی صحت، دکتر قباد مرادی، دکتر احسان مصطفوی و دکتر باهنر برگزار گردید، شایان ذکر است که جناب آقای دکتر نجفی معاون محترم تحقیقات و فناوری وزرات بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دقایقی در جلسه حضور بهم رساندند.
موارد تصویب شده:
۱-مقرر گردید شماره ویژه نامه مقالات کرونای مجله اپیدمییولوژی ایران تا پایان اردیبهشت ۱۴۰۰ منتشر شود.
۲-با حضور جناب آقای دکتر نجفی در جلسه هیات مدیره انجمن، در پی نامه شماره ۳/۷۰۰ مورخ ۱۰/۱/۱۴۰۰، ایشان توجیه تخصصی سپردن ماموریت ارزیابی و ارائه راهکارهای عملی ارتقای روند تصویب و ارزیابی طرح های کارآزمایی بالینی را در جلسه هیات مدیره انجمن مطرح و پس از بحث گفتگو و تصمیم گیری در غیاب ایشان، مراتب موافقت اولیه هیات مدیره انجمن اعلام شد.
۳- با عنایب به نامه شماره ۳/۷۰۰ مورخ ۱۰/۱/۱۴۰۰ جناب آقای دکتر نجفی، در مورد پروژه ارزیابی و ارائه راهکارهای عملی در ارتقای روند تصویب و ارزیابی طرح های کارآزمایی بالینی، آقای دکتر مجتبی صحت به عنوان مسئول اجرای این برنامه از سوی انجمن علمی اپیدمیولوژیست های ایران تعیین شدند و مقرر گردید که  همه اختیارات به ایشان سپرده شود و مقرر شد آقای دکتر صحت پیشنهاد اولیه روش اجرا و برآورد بودجه را برای تصویب در جلسه آتی انجمن تهیه و کل کار را در فاصله دو ماه پیش ببرند.
  ۴- در خصوص پیشنهاد شیوه اجرایی واگذاری ماموریت سامان دهی "روند تصویب و ارزیابی طرح های کارآزمایی بالینی (موضوع نامه فوق الذکر جناب آقای دکتر نجفی)" بر واریزی بودجه ماموریت واگذاری به حساب انجمن علمی اپیدمیولوژیست های ایران تاکید و مورد موافقت اعضای هیات مدیره بود.
۵-برای در نظر گرفتن تخصیص ۲۵ تا ۳۰ درصد بالاسری، در خصوص اعتبارات واگذاری ماموریت سامان دهی "روند تصویب و ارزیابی طرح های کارآزمایی بالینی" تاکید و موافقت بعمل آمد.
۶-در ارتباط با پیشنهاد انتشار گزاره برگ ماهیانه و همچنین بیانیه برای موضوع پیشنهادی، مقرر شد اقدام خاصی انجام نگیرد.
۷-در ارتباط با شیوه ویراستاری نهایی شماره های مجله اپیدمیولوژی ایران و مقدار آن بحث و گفتگو و تصمیم گیری بعمل آمد.
>
ورود کاربران
نام کاربری
رمز عبور
ورود خودکار
بازیابی رمز عبور
::
آمار کاربران
:. کل کاربران ثبت شده: 328
:. کاربران حاضر در وبگاه: 0
:. میهمانان در حال بازدید: 6
::
آمار بازدیدها
تمام بازدید‌ها: 2179587
بازدید 24 ساعت قبل: 2682
::
آخرین بروزرسانی
چهارشنبه 1401/5/26
::
انجمن علمی اپیدمیولوژیست‌های ایران Iranian Epidemiological Association
Persian site map - English site map - Created in 0.04 seconds with 37 queries by YEKTAWEB 4419