صورتجلسه دوره هفتم شماره 24 مورخ 7/6/94

1- موضوع قرارداد پشتیبانی از سایت انجمن طرح و مقرر گردید هزینه مربوطه برای سال 95-94 به مبلغ ششصد هزار تومان پرداخت گردد.

2-قرارداد ادامه چاپ و نشر مجموعه سه جلدی منتشر شده کتابهای اپیدمیولوژی بیماریهای شایع در ایران با سرمایه گذاری اولیه ناشر مورد تایید قرار گرفت.

3- تامین بخشی از هزینه های طرح بررسی مشکلات رشته اپیدمیولو‍ژی در سطح کشور، از درآمد حاصله از فروش کتابهای اپیدمیولوژی بیماریهای شایع در ایران مورد تایید قرار گرفت.

4- با توجه به سیاست های جدید وزارت بهداشت در خصوص موافقت با دریافت بخشی ازهزینه های چاپ مقاله از نویسندگان وهزینه های بالای آماده سازی مجلات، مقرر گردید مجله انجمن (اپیدمیولوژی ایران) نیز در این زمینه اقدام و رقم مناسبی را در هیات تحریریه مجله مصوب و اقدام نماید.

5- در پی دعوت از انجمن برای شرکت در سمینار سلامت زنان، مقرر گردید خانم دکتر یاوری ضمن تماس با برگزارکنندگان، درصورتیکه ایشان عضویت در کمیته علمی را به نمایندگی انجمن داشته باشند، آنان بتوانند از لوگوی انجمن در پوستر های منتشره استفاده نمایند.

6- درخواست عضویت آقای امیر رضا نبی پور فوق لیسانس رشته اپیدمیولوژی مطرح و بصورت عضو پیوسته مورد تصویب قرار گرفت.

7- انتخاب رابطین انجمن در دانشگاه های علوم پزشکی استان ها مطرح و مقرر گردید لیستی تهیه و در جلسه آینده مطرح و تصمیم گیری گردد.
CAPTCHA
دفعات مشاهده: 5719 بار   |   دفعات چاپ: 712 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر