[صفحه اصلی ]   [ English ]  
:: صفحه اصلي درباره انجمن اخبار و رویدادها ثبت نام در سایت ثبت نام در انجمن جستجو تماس با ما ::
بخش‌های اصلی
معرفی انجمن::
دستورالعمل ها و آیین نامه ها::
اخبار و رویدادها::
خدمات انجمن::
کارگروه ها::
عضویت در انجمن::
یادداشت ها و تحلیل ها::
دریافت فایل- مستندات::
برقراری ارتباط::
کنگره، نشست و همایش ها::
آرشیو فیلم و عکس::
شعب انجمن در استانها::
صورتجلسات و مصوبات::
لینک های مفید::
مجله علمی اپیدمیولوژی ایران::
معرفی منابع::
ارتباط با رسانه ها::
::
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
دریافت اطلاعات پایگاه
نشانی پست الکترونیک خود را برای دریافت اطلاعات و اخبار پایگاه، در کادر زیر وارد کنید.
..
:: صورتجلسه دوره هشتم ( هیات مدیره جدید انجمن علمی اپیدمیولوژیست های ایران) ، شماره 4، 95/9/6 ::

جلسه 133 هیات مدیره انجمن علمی اپیدمیولوژیست های ایران، در مورخ 6 آذر95  ازساعت 13:30 الی 15:00  با شرکت اعضای هیات مدیره خانم دکتر یاوری و آقایان دکتر هلاکوئی، دکتر چمن، دکتر مصطفوی و خانم نعمت اللهی با حضور جمعی از دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکترای تخصصی اپیدمیولوژی برگزار گردید:

موارد تصویب شده:

1- برگزاری مجدد کارگاه های پیشرفته توسط انجمن مورد بررسی و تایید قرار گرفت و مقرر شد
پیگیری کارگاه های Case-Control، کوهورت و کارآزمایی بالینی توسط انجمن انجام شود. همچنین مقرر شد سر فصل های موضوعی این دوره ها به گروه های آموزشی اپیدمیولوژی دانشگاهها اعلام شود که در صورت پاسخ مثبت، ادامه کار توسط گروه های آموزشی داوطلب دنبال شود.

2- آقای دکتر هلاکویی، بحث مشارکت جدی تر هیات مدیره و اعضا را برای تقویت کانال انجمن مطرح کردند و خواستار آن شدند که مشارکت جدی تری در این رابطه صورت پذیرد.

3- پروپزال تنظیم شده توسط آقای دکتر مصطفوی در مورد انجام مطالعه کمی و کیفی بررسی عوامل موثر بر مشارکت در انجمن علمی اپیدمیولوژیست های ایران مطرح شد و مورد تایید قرار گرفت.

4- در ارتباط با ثبت نام در کنگره ژاپن مقرر شد از آقای دکتر اسدی لاری خواسته شود تا پیگیری لازم از طریق "آقای سلیم ادیب نماینده منطقه مدیترانه شرقی انجمن بین المللی"،  بعمل آید تا اینکه در صورت امکان تخفیف حق ثبت نام برای شرکت کنندگان ایرانی قایل شوند.

5- پس ارائه گزارش اقدامات انجمن برای برگزاری کنکره سالانه 96، مقرر شد از آقایان دکتر چمن،  دکترحقدوست و دکتر دلپیشه خواسته شود که آقای دکتر مهرابی ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی مشهد را برای برگزاری کنگره سالانه اپیدمیولوژی در مشهد ترغیب نمایند.

6- آقای دکتر چمن توضیحات لازم در مورد پیگیری های انجام گرفته برای کنجاندن پست های سازمانی اپیدمیولوئژی در تشکیلات جدید وزارت بهداشت توسط انجمن و بورد اپیدمیولوژی ارائه نمودند و بر این موضوع تاکید کردند که 1000 پست که شرایط احراز آن را اپیدمیولوژیست ها دارند نهایی شده است و به زودی ابلاغ می شود. در عین حال این پست ها صرفا برای بهداشت، درمان است و پست هایی نیز در حوزه های آموزش و پژوهش ایجاد خواهد شد.

7- آقای دکتر هلاکویی گزارش اقدامات بعمل آمده در مورد پیگیری های ایشان در مورد استفاده از عنوان نابجای اپیدمیولوژی (اپیدمیولوژیست) برای فارغ التحصیلان دکتری  تخصصی پژوهشی را مطرح کردند. و اظهار داشتند که امید است تمامی اساتید اپیدمیولوژی در دانشگاهها برای صیانت از رشته اپیدمیولوژی، در این خصوص هماهنگ عمل نمایند.

8-  بر اساس پیشنهاد واصل شده، مقرر شد هر 3 ماه یکبار نشست های خبری با رسانه ها توسط دبیر انجمن برگزار شود.

9- نامه دکتر صحت قرائت شد و مقرر شد که موارد محتوای نامه توسط ایشان در جلسه آتی مطرح شود و پروتکل شرح وظایف اپیدمیولوژیست ها در کمیته اخلاق نیز توسط ایشان در اختیار گذاشته شود.

10- در ارتباط با معرفی نماینده انجمن برای شرکت در "اولین جلسه شورای راهبردی شبکه کوهورت ایران" مقرر شد خانم دکتر یاوری شرکت نمایند.

11- بر اساس نامه مرکز اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی مقرر شد در خصوص اخذ خلاصه مقالات کنگره های یاسوج و ایلام توسط خانم کوکبی اقدام و ارسال شود.

12- در ارتباط با ششمین گردهمایی انجمن سر دبیران، مقرر شد خانم دکتر یاوری از طرف هیات مدیره شرکت نمایند.

13- در ارتباط با کنگره زئونوز اصفهان، مقرر شد حمایت علمی و معنوی انجمن اعلام گردد.

14- عضویت آقای مهدی نادری در انجمن به عنوان عضو پیوسته تصویب شد

  
تسهیلات مطلب
سایر مطالب این بخش سایر مطالب این بخش
نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ
ارسال به دوستان ارسال به دوستان


CAPTCHA
::
دفعات مشاهده: 6025 بار   |   دفعات چاپ: 555 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر
انجمن علمی اپیدمیولوژیست‌های ایران Iranian Epidemiological Association
Persian site map - English site map - Created in 0.04 seconds with 41 queries by YEKTAWEB 4419