[صفحه اصلی ]   [ English ]  
:: صفحه اصلي اطلاعیه و فراخوان ها ثبت نام در برنامه ها- کارگاهها عضویت در انجمن ثبت نام در سایت تماس با ما ::
بخش‌های اصلی
معرفی انجمن::
دستورالعمل ها و آیین نامه ها::
اخبار و رویدادها::
ثبت نام رویدادها::
کارگروه ها::
ثبت درخواست::
عضویت در انجمن::
کنگره، نشست و همایش ها::
آرشیو فیلم و عکس::
آرشیو، مستندات و بایگانی::
مجله علمی اپیدمیولوژی ایران::
::
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
دریافت اطلاعات پایگاه
نشانی پست الکترونیک خود را برای دریافت اطلاعات و اخبار پایگاه، در کادر زیر وارد کنید.
..
:: صورتجلسه هیات مدیره شنبه 7 دی ماه 98 ::
 | تاریخ ارسال: 1398/10/27 | 
جلسه شماره 164 هیات مدیره انجمن علمی اپیدمیولوژیست‌های ایران، روز شنبه مورخ 7 دی ماه 98 از ساعت 13:30 الی 15 با حضور اعضای هیات مدیره: خانم‌ها دکتر یاوری، دکتر نعمت الهی و آقایان دکتر هلاکویی، دکتر چمن، دکتر باهنر، دکتر صحت و دکتر مصطفوی برگزار گردید.
موارد تصویب شده:
1- آقای دکتر صحت در مورد عملکرد کمیته 3 نفره رایزنی و برنامه ریزی متشکل از آقایان دکتر اسدی لاری، دکتر چمن و دکتر صحت  اشاره کردند که حد اختیار و شرح وظایف آن بهتر است مشخص باشد. دکتر چمن اشاره کردند که این کمیته قرار است کمیته رایزنی با سیاست گزاران و سازمان های بین المللی باشد و در این راستا قدم برخواهد داشت. مقرر شد 5 محور برای فعالیت این کمیته تصویب و بعد از نهایی شدن پیگیری شود. دکتر هلاکویی گفتند که یکی از دستور کار این کمیته می تواند پیگیری قطعنامه نهمین کنگره اپیدمیولوژی باشد.
2- در مورد دعوت از کارشناسان خارجی توسط انجمن علمی اپیدمیولوژیست های ایران، مقرر شد آقای دکتر اسدی لاری زمان حضور و موضوع سخنرانی های کارشناسان مرتبط را به انجمن اطلاع دهند تا اینکه هماهنگی لازم بعمل آید.
3- نامه آقای دکتر سید جلیل حسینی "دبیر محترم کمیسیون انجمن های گروه پزشکی" در مورد گزارش نقش انجمن در حوزه اجتماعی مطرح شد و مقرر شد متن نامه تنظیم شده با ایشان درمیان گذاشته شود و سپس در صورت لزوم به دبیرخانه کمیسیون منعکس گردد.
4- در مورد نهمین نشست فصلی انجمن، مقرر شد در صبح 30 بهمن ماه در کنار کنگره سلامت مردان در دو پانل در خصوص چالش های سلامت سالمندان برگزار شود.
5- در مورد چاپ جدید کتاب مرجع اپیدمیولوژی بیماری های شایع ایران، سرکار خانم دکتر یاوری مطرح کردند که کار ویراستاری کتاب به پایان رسیده است و مقرر شد نظرخواهی در مورد ویراست جدید از اعضای محترم انجمن بعمل آید.6- نامه دانشگاه علوم پزشکی کردستان مطرح و تاکید شد که ایجاد رشته اپیدمیولوژی بالینی قبلا در بورد مصوب شده است و مسیر اصلی، ارسال نامه درخواست دانشگاه علوم پزشکی کردستان به بورد اپیدمیولوژی می باشد.
  
تسهیلات مطلب
سایر مطالب این بخش سایر مطالب این بخش
نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ
ارسال به دوستان ارسال به دوستان


CAPTCHA
::
دفعات مشاهده: 5054 بار   |   دفعات چاپ: 657 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر
انجمن علمی اپیدمیولوژیست‌های ایران Iranian Epidemiological Association
Persian site map - English site map - Created in 0.06 seconds with 41 queries by YEKTAWEB 4570