سخنرانی رئیس انجمن علمی اپیدمیولوژیست های ایران در گردهمایی معاونین بهداشت دانشگاههای علوم پزشکی کشور

 | تاریخ ارسال: 1401/8/5 | 
به گزارش روابط عمومی انجمن علمی اپیدمیولوژیست های ایران، دکتر فرید نجفی، رئیس انجمن علمی اپیدمیولوژیست های ایران طی دو گردهمایی معاونین بهداشت دانشگاههای علوم پزشکی که در هتل قلب تهران برگزار شد، به تشریح اهمیت نگاه اپیدمیولوژیک در برنامه ها و تصمیم گیری های دانشگاههای علوم پزشکی در بخش های مختلف سلامت پرداخت.

دکتر نجفی در این گردهمایی ها که در دو هفته آخر مهر برگزار شد، آمادگی انجمن علمی اپیدمیولوژیست های ایران و جامعه بزرگ اپیدمیولوژی کشور برای مشارکت در برنامه های بهداشتی را اعلام کرد.

گفتنی است بناست منطبق بر آیین نامه انجمن، همکاری مستمری در کنار سایر معاونتها، با معاونت بهداشت وزارت بهداشت(واحد شبکه، دفتر بیماری های واگیر و غیرواگیر، سالمندان، سلامت جمعیت، آموزش بهداشت، سلامت سالمندان و ...) برقرار شود تا شرایط همکاری اپیدمیولوژیست های ایران بویژه اعضای انجمن با این مجموعه ها در بخش های مختلف تسهیل شود.

اضافه میشود: در دو گردهمایی و طی سخنرانی آقای دکتر نجفی، اصول و کاربرد اپیدمیولوژی در نظام سلامت، نظام شبکه و برنامه ها برای معاونین بهداشت شرح داده شده است و برنامه به دعوت معاونت بهداشت وزارتخانه بوده است.CAPTCHA

دفعات مشاهده: 768 بار   |   دفعات چاپ: 34 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر