210354- فراخوان و اطلاعیه ها
انتشار ویرایش جدید کتاب بیماریهای غیرواگیر

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1402/7/1 | 

انتشار ویرایش جدید کتاب بیماریهای غیرواگیر

 
ویراست جدید (دوم) جلد دوم کتاب مرجع اپیدمیولوژی بیماری‌های شایع ایران بیماری‌های غیرواگیر با همکاری و تلاش اعضا و استادان حوزه اپیدمیولوژی و دیگر متخصصان علوم پزشکی کشور به انجام رسید و فعلا با تخفیف ویژه در دسترس علاقه‌مندان در سامانه انتشارات گپ قرار گرفته است.
لازم به ذکر است این اثر که ادامه دوره ۳ جلدی است برای نخستین بار با تدبیر و حمایت اعضای گرامی هیئت مدیره انجمن و مشارکت استادان متخصص فرهیخته در سال ۱۳۹۳ منتشر و در سال ۱۳۹۴ موفق به کسب عنوان شایسته تقدیر کتاب سال ایران شد.
ویراست جدید این جلد از کتاب (بیماری‌های غیرواگیر) با تغییرات زیاد همراه بوده به‌طوری‌که ۹ فصل جدید افزوده شده و  بسیاری از دیگر فصول دچار تغییرات و بازنگری و صفحات کتاب از ۵۴۰ صفحه به ۷۱۲ صفحه با تصاویر رنگی محدود را شامل شده‌است.

نشر گپ در ادامه سیاست‌های حمایتی در تشویق کتاب‌خوانی(به‌جای جزوه‌خوانی و چکیده‌خوانی) منابع معتبر علمی دانشجویان گرامی، ضمن تدوین بسته‌های ترکیبی خرید چندکتابی با تخفیف‌های مناسب، فعلا برای این ویراست امکان خرید اینترنتی با بیشترین تخفیف ۲۰درصد را از نیمه نخست شهریورماه مهیا نموده که این فرصت تا سوم مهرماه ادامه دارد.


عزیزان علاقه‌مند می‌تواند از طریق این لینک وارد سامانه انتشارات گپ شده و ضمن مطالعه صفحاتی از کتاب اقدام به خرید نمایند.
اینجا خریداری کنید
نشانی مطلب در وبگاه 210354:
http://irea.ir/find-1.131.598.fa.html
برگشت به اصل مطلب