انجمن علمی اپیدمیولوژیست های ایران- صورتجلسات هیات مدیره
صورتجلسه هیات مدیره شنبه 7 دی ماه 98

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1398/10/27 | 
جلسه شماره 164 هیات مدیره انجمن علمی اپیدمیولوژیست‌های ایران، روز شنبه مورخ 7 دی ماه 98 از ساعت 13:30 الی 15 با حضور اعضای هیات مدیره: خانم‌ها دکتر یاوری، دکتر نعمت الهی و آقایان دکتر هلاکویی، دکتر چمن، دکتر باهنر، دکتر صحت و دکتر مصطفوی برگزار گردید.
موارد تصویب شده:
1- آقای دکتر صحت در مورد عملکرد کمیته 3 نفره رایزنی و برنامه ریزی متشکل از آقایان دکتر اسدی لاری، دکتر چمن و دکتر صحت  اشاره کردند که حد اختیار و شرح وظایف آن بهتر است مشخص باشد. دکتر چمن اشاره کردند که این کمیته قرار است کمیته رایزنی با سیاست گزاران و سازمان های بین المللی باشد و در این راستا قدم برخواهد داشت. مقرر شد 5 محور برای فعالیت این کمیته تصویب و بعد از نهایی شدن پیگیری شود. دکتر هلاکویی گفتند که یکی از دستور کار این کمیته می تواند پیگیری قطعنامه نهمین کنگره اپیدمیولوژی باشد.
2- در مورد دعوت از کارشناسان خارجی توسط انجمن علمی اپیدمیولوژیست های ایران، مقرر شد آقای دکتر اسدی لاری زمان حضور و موضوع سخنرانی های کارشناسان مرتبط را به انجمن اطلاع دهند تا اینکه هماهنگی لازم بعمل آید.
3- نامه آقای دکتر سید جلیل حسینی "دبیر محترم کمیسیون انجمن های گروه پزشکی" در مورد گزارش نقش انجمن در حوزه اجتماعی مطرح شد و مقرر شد متن نامه تنظیم شده با ایشان درمیان گذاشته شود و سپس در صورت لزوم به دبیرخانه کمیسیون منعکس گردد.
4- در مورد نهمین نشست فصلی انجمن، مقرر شد در صبح 30 بهمن ماه در کنار کنگره سلامت مردان در دو پانل در خصوص چالش های سلامت سالمندان برگزار شود.
5- در مورد چاپ جدید کتاب مرجع اپیدمیولوژی بیماری های شایع ایران، سرکار خانم دکتر یاوری مطرح کردند که کار ویراستاری کتاب به پایان رسیده است و مقرر شد نظرخواهی در مورد ویراست جدید از اعضای محترم انجمن بعمل آید.6- نامه دانشگاه علوم پزشکی کردستان مطرح و تاکید شد که ایجاد رشته اپیدمیولوژی بالینی قبلا در بورد مصوب شده است و مسیر اصلی، ارسال نامه درخواست دانشگاه علوم پزشکی کردستان به بورد اپیدمیولوژی می باشد.
نشانی مطلب در وبگاه انجمن علمی اپیدمیولوژیست های ایران:
http://irea.ir/find.php?item=1.100.396.fa
برگشت به اصل مطلب